WeatherBug - Radar, Forecast

Hava durumu uygulaması olarak tasarlanan WeatherBug mobil uygulamasına ücretsiz sahip olun.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 138.27 MB
  • Sürüm 5.4.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici xAd, Inc.
WeatherBug - Radar, Forecast indir; Hava durumu uygulamasının en hızlı uyarıları ve en iyi gerçek zamanlı hava durumu tahminlerini anında size sunar.

Son zamamlarda geliştirilen ve dünyanın en profesyonel hava durumu uygulaması olarak tasarlanan WeatherBug mobil uygulamasını kullanmak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabeltinize ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Mevcut, saatlik ve günlük hava tahminlerini anında akıllı cihazınıza getiren WeatherBug mobil uygulamasında son derece gerçek raporlar ile karşılaşacaksınız. Hava durumu uygulamasının en hızlı uyarıları ve en iyi gerçek zamanlı hava durumu tahminlerini anında size sunar. Bu durumdan faydalanarak günlük, haftalık planlar yaparak bilinçli hareket edebilirsiniz. Son derece kaliteli bir uygulama olarak tasarlanan WeatherBug mobil uygulaması her yaştan kullanıcının kullanabileceği ddüzeyde bir hava durumu uygulamasıdır.

Seçenekleri itibariyle kullanıcıların tatmmin olabileceği ögeler sunar. Kendinizi uygulamanızın bilgilendirmesi doğrultusunda yönlendirin ve her hangi bir kötü hava durumu ile karşılaşmadan planlarınızı gerçekleştirin. Doppler radarı, yıldırım, rüzgar, sıcaklık, uyarılar, basınç ve nem dahil olmak üzere 18 farklı hava durumu haritasına sahiptir. Her gün WeatherBug'a güvenen milyonlarca insan ile bir arada toplanın. Gerçek hava raporları ile hayatınıza şekil verecek ögeleri bir araya toplayın. Açık alanda gerçekleştireceğiniz planları WeatherBug uygulamasına bakarak ayarlayabilirsiniz. Dünyanın hangi bölgesinde olursanız olun her an her yerde hava raporlarını gözlemleyebilirsiniz.

Dışarı çıkmadan önce yanınıza şemsiye alıp almayacağınız yine akıllı cihazınızda bulunan WeatherBug uygulaması sayesinde karar verin. Uygulama akıllı cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde çalışarak sizlere her an kaliteli bir hizmet sunacaktır. Gelişmiş hava kontrolü teknolojisini kullanarak birçok uluslararası yer için radar alın. Uygulama içerisinden en doğru akımı, saatlik ve 10 günlük hava tahminlerini öğrenin. Birbirinden farkı haritalar ile doğrulanan tüm kaynakları gözden geçirin. En gerçek hava durumu bilgisini elde etmek için sizde akıllı cihazlarınızda WeatherBug mobil uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak gününüzü daha iyi planlamak için mevcut trafik koşullarını görüntüleyebilirsiniz. Gerçek zamanlı kar fırtınası uyarılarımızla 10 günlük kar derinliği tahminimizi önceden planlayın ve şiddetli kış koşullarında güvende kalın. Sizi ve sevdiklerinizi korumak için tüm kasırga tahminleri ve değişen koşullardan haberdar olun ve ona göre planlamalar yaparak ilerleyin. WeatherBug uygulaması ile hava raporlarını inceleyerek planlarınızı yapabilir ve sorun yaşamadan planlarınızı gerçekleştirerek kaliteli bir yaşam sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay bir hava durumu uygulaması olarak karşımıza çıkan WeatherBug mobil uygulaması sayesinde günlük planlamalarınızı yapın. Hava durumunu cep telefonunuzdan takip edin ve gerçekleşecek olan hava olaylarını anında takip ederek planlarınızı şekillendirin. Tehlikeli hava durumları hakkında bilgi alarak her hangi bir zor durum ile karşılaşma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Özel tasarımı sayesinde kullanıcıların dikaktini çekmeyi başaran WeatherBug hava durumu mobil uygulamasını sizde akıllı cihazlarınıza indirin, yaşanacak olan hava olayları hakkında bilgi alın ve planlarınızı bu doğrultuda hazırlayarak gerçekleştirmenin keyfini çıkarın.WeatherBug - Radar, Forecast indir